Ach jo..

12. srpna 2015 v 5:03 |  13. měsíc v USA
Dneska jsem tu jenom na skok a opět se zdravotním problémem. Proto jen ten skok. Nemám absolutně náladu tady něco sáhodlouze vypisovat..

Už jsem tu psala o těch vlasech. Tak je to horší.. Napřed mi začaly padat v neskutečným množství. To je první krok. Pak jsem to začala pozorovat na culíku. Když jsou ty vlasy rozpuštěné, není to až tak vidět, ale ten culík to vždycky odhalí, že jich je míň. No a teď už je to vidět i na hlavě. Začínám objevovat úplně světlá místa, takže AKUTNĚ potřebuju k doktorovi. Už mi těch vlasů moc nezbývá. Zrovna jsem si je umyla, tak proto ta depka a nechuť psát. Každý to mytí je pro mě neskutečné utrpení.
Věděla jsem, že jakmile prodloužím, něco se začne hroutit. Tak je to moje zdraví. Jsem zvědavá, co mě ještě čeká.. Mám problém se štítnou žlázou - hypofunkce. Respektive už žádná funkce, už vypověděla službu. S tím jsem odjížděla. Nasadili mi plnou dávku hormonů, takže jsem si říkala, že už je to teda snad stabilizováno. Ono by se mělo totiž chodit na kontroly co půl roku, ale když už žláza nefunguje a beru plnou dávku, tak jsem si logicky myslela, že už se to nijak zhoršit nemůže, tudíž že se nic moc nestane, když na tu kontrolu ty dva roky nepůjdu. Chyba lávky. Teda DOUFÁM, že je to žlázou, jinak jsem totálně v háji, protože netuším, čím jiným by to mohlo být. Takže jsem si našla seznam endokrinologů tady v okolí, co mají smlouvu s mojí pojišťovnou a zítra mě čeká usilovné obvolávání. První problém bude najít nějakého, který přijímá nové pacienty, druhý problém bude ten, že vzhledem k tomu, že je to specialista, budou mít volný termín třeba až někdy v září, v říjnu (i doma v ČR jsem na to takhle dlouho čekala..), což je pro mě nemyslitelné. Takže to vidím tak, že budu muset zkusit obvolat i obvoďáky a prostě se někam nějak vnutit, aby mi sebrali krev a zkontrolovali ty hormony!! Každým mytím přijdu o strašnou spoustu vlasů, takže to budu prezentovat jako akutní případ.
To je pro dnešek vše, omlouvám se. Jsem tím úplně paralyzovaná, nemůžu myslet na nic jiného. Mezi tím mytím je to ještě dobrý, ráno to stáhnu do culíku, večer rozpustím, aniž bych si do těch vlasů nějak zasahovala, takže to prakticky o ničem nevím, ale o to větší rána pak přijde, když to umyju. Jestli mi po rozboru krve řeknou, že mám hormony v pořádku, tak přísahám, že se z toho sesypu. Vyzkoušela jsem totiž už naprosto vše a tohle je moje jediné, poslední stéblo naděje!!
Mějte se pěkně a važte si svých vlasů! Plačící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.