Rainy days..

5. června 2015 v 2:05 |  11. měsíc v USA
Tak jsem zpět z dovolené! Usmívající se

Bylo to super, procestovali jsme kus kontinentu! Napřed čtyři dny v New Yorku, pak jsme přeletěli do Vegas, z Vegas přes Death Valley a Sequoiu do San Francisca a pak už dolů do LA a zpět Vegas, odkud jsme letěli do DC. Mám milion fotek, milion zážitků a hlavně - byla jsme konečně zase s rodinou!!! Prodloužení už teď mám potvrzeno, takže ten rok tady ještě strávím (minimálně) a jenom teda doufám, že za mnou přijede ještě někdo další Usmívající se Synovce ani neteř už nepoznám, jak se vrátím, budou to naprosto jiní lidé, než které jsem opouštěla, ale s tím jsem počítala..
Dneska je den blbec. Nebo řekněme poslední tři. Jednak je takový to sychravo, kdy je celá obloha jednolitá světle šedá, je mokro, občas sprchne.. Mně déšť nevadí (dneska jsem byla normálně na procházce i v dešti, lidi na mě koukali jak na zjevení Smějící se), ale vadí mi právě ta šedá obloha, když to ani nejsou mraky, prostě jen barva. To se většinou takhle usadí na několik dní a to já přímo nesnáším. Mám z toho depky a ty teď mám navíc nejen z toho, počasí tomu ještě přidává..

Rozešla jsem se s klukem.. Tohle téma tady záměrně moc nerozebírám a ani tentokrát neudělám vyjímku, ale jenom tak informativně.

Takže se mi ani nechce nic moc psát. Jen ať to nevypadá, že jsem se na blog úplně vyprdla, tak aspoň krátký článek dneska. Je to jedenáctý měsíc, co jsem přijela. 14. července to bude rok, takže pak začnu novou etapu a s tím se, jako už tisíckrát, pokusím přispívat častěji. Ještě jsem si ten blog po sobě ani nepročítala. Vždycky jen ten článek, který zrovna dopíšu, kvůli chybám, ale zpětně ty starší jsem nečetla. To bude ještě zajímavé, až se do toho pustím Usmívající se

Něco mi tady tiká u postele a já netuším, co to může být, když hodinky mám tři metry od sebe!!! Jdu to zkoumat..

Tak zatím Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.