První konflikt s rodinou

6. listopadu 2014 v 2:17 |  4. měsíc v USA
Tohle už taky není zrovna aktuální, ale já jsem měla teď poslední dva týdny jaksi hrozně hektické, tak teď dopisuji všechno zpětně.
Než jsme odjeli do Mexica, byli jsme si s Jimem vybrat prachy v bankomatu v jedné drogerii. Je to taková směska drogerie, papírnictví, potravin a lékárny - jmenuje se to CVS, možná to tady budu zmiňovat častěji. Měli tam leták ohledně očkování proti chřipce. Jim se mě zeptal, jestli jsem o tom už uvažovala. Řekla jsem mu, že jsem proti tomu, že s tím nesouhlasím, chřipku jsem nikdy neměla a kdybych ji náhodou chytla, prostě to vyležím. Žádná tragédie. Načež mi odvětil, že by to ale po mně mohli chtít kvůli malé, ji by to totiž mohlo zabít. Na to už jsem nic neřekla. Nebylo co, překvapil mě. Dál jsme o tom nemluvili..
Když jsme se vrátili z Mexica, přišla mi jedno dopoledne od Cheryl zpráva, že zítra pracuje z domu a že bychom tudíž mohly naplánovat to očkování na zítřek. Já jsem zůstala jak opařená, byla jsem z toho v šoku! Bylo mi jasné, že se o tom spolu bavili, věděla, že to odmítám a místo toho, aby teda za mnou přišli a promluvili si o tom se mnou, tak ona mi takhle prostě oznámí, že je jim naprosto ukradené moje stanovisko. Napsala jsem jí, že nevím, jestli na to chci jít a ona mi poslala jakejsi odkaz, že je to pro ně hodně důležité, že tady na to jde každý (což Američanům stačí, nepotřebují zjišťovat důvody, prostě na to jde každý tak co, půjdu taky..). Druhý den ráno, jakoby nic, když mi předávala malou, mě upozornila, že bude možná trošku protivná (malá), jelikož byla včera na prohlídce u doktora a na očkování a že jak teda my dvě, kdy na to zajdeme? Řekla jsem jí, že na to jít nechci, že mám na to jistý názor a prostě jsem se jí to snažila vysvětlit. Jí ztuhnul úsměv, bylo vidět, že je z toho hodně vedle a že to nečekala a vypadlo z ní, že to je pro ně zásadní problém. To bylo poprvé, co jsem tady brečela. Ne před ní, nechala jsem si to až do pokoje..
Celý den jsem z toho byla totálně rozhozená, zjišťovala jsem názory ostatních, zjišťovala jsem, jaké bych měla možnosti v rematch a přemýšlela a přemýšlela.. Ono tady ani tak nešlo o to očkování (i když se mi to opravdu velmi příčí), jako spíš o tu formu, jakou to po mně chtěli. Kdyby za mnou přišli a požádali mě o to, že je to pro ně důležité, tak to beru. Ano, nesouhlasím s tím, ale dělají toho pro mě dost, mám je ráda a byl by to z mojí strany ústupek. Ale takhle jsem se prostě šprajcla a byla jsem rozhodnutá stát si za svým! Měli jsme v plánu probrat to večer všichni u večeře.
Celý den se ale ke mně Cheryl chovala nezvykle hezky, byla jsem s malou a tak se mi to celé rozleželo v hlavě, že bych ani omylem na tak skvělou rodinu už nenarazila (v rematch už si nevybíráte, tam se prostě bere, co se namane), tak jsem se rozhodla to pro ně udělat. Když to pak u večeře vytáhli, řekla jsem jim, že jsem na to názor nezměnila, ale že je mám moc ráda, moc si jich vážím, hodně toho pro mě dělají, tak že chci taky udělat něco pro ně, že na to teda půjdu. Oni mi zase řekli, že by o mě strašně neradi přišli, že mě do toho nechtějí nutit, ať prý na to nechodím, jestli nechci a našli naprosto ideální řešení: Dají mi na to peníze a já na to prostě půjdu nebo ne, oni že to nechtějí vědět!
Samozřejmě mi ty peníze zapomněli dát, takže já jsem jakože zapomněla na to jít, prostě se to vyřešilo a už jsme o tom dál nemluvili. Kdyby mi ty peníze dali, asi bych na to snad i šla. Už jenom kvůli tomu, jak k tomu nakonec přistoupili. Mimochodem Cheryl o tom nevěděla, že na to jít nechci, Jim jí to předtím neřekl, takže když mi napsala tu sms, vůbec v podstatě ani netušila, že jsme k tomu v Evropě tak skeptičtí, že tam to prostě běžné není..
No to jsem se rozepsala..
Někdo mi ten blog zkritizoval a já jsem teď taková nejistá ohledně toho přispívání sem. Už se mi do toho ani moc nechce Zamračený
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | 6. listopadu 2014 v 16:29 | Reagovat

Tvůj blog je naprosto skvělej a vždycky si ráda čtu příspěvky :) Takže nesmím přestat :( :*

2 Lucka Lucka | 6. listopadu 2014 v 16:29 | Reagovat

nesmíš* :D :)

[1]:

3 Legni Legni | 7. listopadu 2014 v 14:11 | Reagovat

Jéé, to mě těší! To jsem přesně potřebovala "slyšet"! ;)

4 Lucka Lucka | 7. listopadu 2014 v 16:12 | Reagovat

Čtu tvůj blog už od začátku a hrozně se mi líbí tvoje články. Takže, nepřestávej! :))

5 Tereza Tereza | 9. listopadu 2014 v 0:38 | Reagovat

Rozhodne neprestavej!:)

6 Soňa Soňa | 9. listopadu 2014 v 15:27 | Reagovat

A kdopak ti ho zkritizoval? tvůj bývalý přítel? nic si z toho nedělej u nás holek to má ohlas :-P

7 legni legni | 18. listopadu 2014 v 3:43 | Reagovat

Bývalý přítel o tom blogu asi ani neví, ten to nebyl. Jeden známý, blbec. Jsem hrozně ráda, že se to někomu líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.