Vedro, vedro, vedro!!!

2. září 2014 v 2:52 |  2. měsíc v USA
Ano, tak takhle přesně to vypadá, když se rozhodnu psát častěji - měsíc o mně není slyšet! Smějící seSmějící se Nevím, kolikátý článek už to je, co slibuju, že se polepším a budu psát častěji, ale teď už to myslím fakt vážně! Jen se toho teď děje jaksi víc, takže.. ne, že bych neměla čas sem psát, to by byla jen výmluva, prostě se k tomu furt jaksi nemůžu dokopat. A čím víc to oddaluju, tím víc bych toho pak měla napsat a tím víc se mi do toho nechce.
Už jsem tu šest týdnů!!! Vážně se nechci opakovat, ale je to neuvěřitelný, jak to letí! Už se to tady pěkně usadilo, už jsem si vytvořila nějaký svůj režim, takže ty dny, co dny - týdny - utíkají fakt strašně rychle. "Pracuju" každý den zhruba od osmi do půl šesté, pak si zacvičím, jdu si zaběhat, naučím se pár slovíček a koukám na telku. Nahrávám si Big Bang Theory, Simpsonovi, Sex ve městě - takovou tu klasiku, všechno to znám, navíc jsem si k tomu nastavila anglické titulky, což fakt strašně moc pomáhá, takže bych řekla, že se tím s tou angličtinou docela zlepšuju. Akorát mě rozčiluje, jak si všichni myslí, že jsem Ruska, že mám ten východoevropský přízvuk. Ne že bych proti nim něco měla, spíš jsem si myslela, že výslovnost mám docela slušnou. Jinak je to děs a hrůza ta moje angličtina, ale tak přízvuku se člověk asi nikdy úplně nezbaví.
Co se toho nadpisu týče, to je fakt neskutečný, co tady je za klima! Ono není až takový nesnesitelný horko tím, že by byly tak vysoký teploty (i když nad 30°C je každý den, to zas jo), spíš to dělá ta vlhkost. Co jsem tak zjistila, tak tahle oblast je tím známá - Washington byl prý vybudován na bažině. Navíc k tomu všemu tady neujdete padesát metrů bez toho, aniž by to nebylo do kopce nebo z kopce, a to myslím docela prudké kopečky, navíc s tím kočárem, no potěš koště. Vždycky přijdu domů úplně slitá od hlavy až k patě!!! Ale furt lepší, než s malou sedět doma..
Toho mojeho prcka už jsem si úplně zamilovala! Líbající Byli s ní teď nedávno, myslím minulý týden, na prohlídce u doktora a bylo jim řečeno, že je větší než 99% dětí jejího věku, což jsou čtyři měsíce. Teď jsme byli na návštěvě u rodiny, kde mají roční holčičku a ty dvě jsou téměř stejně velké. Ale co mě trochu uklidnilo, ta roční dívenka prý byla taky strašně veliká, když byla ještě mimčo, pak se ten růst nějak zpomalil a teď už má normální rozměry. A je fakt, že moje malá taky už nerostě tolik, kolik vyrostla za ty první tři měsíce. Údajně.. Takže třeba ji ještě chvíli unesu Smějící se
Zítra mě čeká rozřazovací test z angličtiny, tak jsem velmi zvědavá, kam mě umístí. Původně jsem se na to chtěla trochu připravit a zopakovat si nějakou gramatiku, ale asi na to dlabu. Takhle to aspoň bude objektivní.
Tak já už pro dnešek končím a zase se BRZO ozvu, slibuju Mrkající (Napíšu si na to upomínku Smějící se).
Mějte se všichni krásně, jako já! Papa Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simi Maple Simi Maple | Web | 3. září 2014 v 14:48 | Reagovat

Tak tady v ČR je už několik dní zataženo a prší a prší.. Podzimní počasí :D Ale má se to ještě vyjansit a oteplit tak uvidíme :)

2 legni legni | 3. září 2014 v 15:26 | Reagovat

Tady prej bývá vedro ještě i v říjnu. Večery a rána jsou už na nějakou lehčí bundičku, ale přes den je to prej stejný pařák, jako teď!!! K vám by mělo přijít ještě nějaké to babí léto, ne? :-)

3 legni legni | 3. září 2014 v 15:31 | Reagovat

Oprava: ...stejný pařák jako teď... (bez čárky - ano, jsem divná :-D )

4 Simi Maple Simi Maple | Web | 5. září 2014 v 19:45 | Reagovat

No tak dnesa a včera bylo zase kolem 25 stupňů.. Je to jako na houpačce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.