První rodinky

20. května 2014 v 10:49 |  Před výjezdem
S americkou agenturou jsem mluvila ve čtvrtek v devět hodin večer. Ráno v osm jsem otevřela mail a opravdu mi málem zaskočilo - dvě rodiny are interested in you!!! No to jsem byla opravdu v šoku. Čekala jsem první vlaštovky až tak za týden, dva, ne za tři hodiny od otevření profilu :-D Asi se těm rodinám ukáže, nebo jim přijde na mail, že se tam vyskytl někdo nový, takže asi proto to bylo tak rychle.. Jedna rodinka z Marylandu - roční chlapeček a druhý syn na cestě, za dva měsíce měla rodit. Druhá rodinka z Massachusetts - dvouletý kluk a dvojčata na cestě, měly se narodit za čtyři měsíce. Oběma jsem napsala, že jsem moc ráda, že si mě vybrali a že bych se teda ráda domluvila na skype. S tou paní z Mass jsem si vyměnila pár mailů, zdála se velmi sympatická, ale nechala jsem si to pořádně projít hlavou a druhý den jsem jí napsala, že mě to moc mrzí, ale že si netroufám na tři takhle malé děti. Měla jsem strach, jak na to zareaguje, ale napsala mi krásný, docela dlouhý mail, že to chápe, že mi moc děkuje za upřímnost a přeje mi hodně štěstí. Prej, kdo si mě vybere, bude šťastný člověk :-D To bylo fakt krásný...
S druhou rodinkou jsem se domluvila na skype, ale dopředu už jsem tak nějak tušila, že to nebude úplně ono. Jednak hlídat roční dítě společně s miminkem bude asi hodně náročné (to mít radši třeba jedno pětiletý a k tomu miminko) a navíc bydlí někde na samotě u lesa, což by taky asi nebylo úplně ideální. Mě by teda ani nenapadlo, že může být něco ideálního, že přijde nějaká nabídka s jedním miminkem někde z města, ale když vám takhle rychle přijdou dvě rodinky, tak se prostě necháte unést a říkáte si, že těch rodin bude asi teda dost, a že by přece jen mohlo přijít něco lepšího.
No nicméně skype proběhl, mluvili jsme asi přes hodinu. Oni se mě mimo jiné zeptali taky na tu lokalitu, jestli by mi to nevadilo, že bydlí takhle mimo civilizaci, že potřebují vědět, že je to pro mě absolutně ok. No tak jsem jim řekla, že si nejsem úplně jistá, že bych možná byla radši někde mezi lidmi. Nebyl důvod jim něco namlouvat, stejně se mi k nim nechtělo.. Taky že už se potom neozvali.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dájulda Dájulda | Web | 20. května 2014 v 10:52 | Reagovat

:-) hodně štěstí

2 legni legni | 20. května 2014 v 10:58 | Reagovat

Jéé, on už to tu někdo čte? :-) Moc děkuju! :-)

3 Radka Radka | E-mail | 20. května 2014 v 21:55 | Reagovat

Náhodou já to taky všechno četla!!! :-) Je to zajímavej nápad tenhle blog, těším se na další zajímavosti, zatím pa, sestřičko :-)

4 legni legni | 21. května 2014 v 8:31 | Reagovat

Ahoj Raduško :-) Tys to četla, až jsem vám poslala odkaz na mail, ale ten první komentář se mi tady objevil, když jsem to teprve vytvářela :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.